TR01 YAHŞİBEY Kimdir?

TR01 YAHŞİBEY öncelikle bir yazılım şirketidir. Bunun dışında GetirCem online mağazacılık olarak resturant ve cafelerin sorunlarına teknolojik çözümler sunmaya çalışan bir yazılım şirketidir. İşletmelerin son zamanlarda yaşadığı sıkıntıları yakından takip ederek onlara en akılcı, ekonomik ve bunun yanında teknoloji ile bir bütün çözümler üretmekte ve her daim kendini geliştirmektedir
Son zamanlarda işletmelerin en büyük sıkıntısı evlere servis için kullandıkları sipariş alma uygulamalarına ödedikleri komisyon oranları ile yine bu siparişleri götüren kuryelerin kontrolünde ve maliyetlerinde yaşadıklarını fark ettik. 2 yıllık bir yazılımsal çalışmanın ardından kuryeler ile bölgesel toplantılar yaptık ve kuryeler ile işletmelerin çözüm ortağı olmaya karar verdik.
Bu aşamada işletmelere komisyonsuz sipariş verebilecekleri bir sistem sağlamanın yetersiz kalacağını bir çok teknolojiyi daha sunmamız gerektiğini düşündük. Kuryeler ile yaptığımız toplantıların sonucunda işletmelere hizmet vermek istediklerini fakat aracı firmaların kazancından dolayı kurye çağırma hizmetinin işletmelere çok pahalıya geldiğini fark ettik ve bu alanda da uzun toplantılar ve planlar gerçekleştirdik.
Tüm bu çabalardan sonra GetirCEM markası ortaya çıktı. İşletmelerin komisyonsuz kurye çağırabileceği ve isterse sahada ki kuryelere ürününü müşterisine hızlı bir şekilde götürebileceği bir sistem yaptık.
Şirketimiz TR01 YAHŞİBEY olarak getircem markasıyla online mağazacılık hizmeti ile restoranlara, maketlere , manavlara,çiçekçilere ve dayanıklı tüketici eşya satan tüm mağazalara sanal mağazıcılık hizmeti vermekte. İşletmeler kurye çagır butonu ile kurya hizmeti almaktadırlar ve tüm işletmelere yazılımsal olarakta ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
Tek amacımız Türkiye deki tüm işletmelerin buluştuğu bir platform olmak ve kuryelerle işletmeleri desteklemeyi amaçlıyoruz.

Haber bültenimize abone ol